APEL PF 335 Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı 850 gr 750 ml

Marka: APEL

155.00 TL

Telefon Bilgi Hattı

0216 3541124

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Apel PF335 Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, havadaki nem ile hızla kürleşen, özel formüle edilmiş poliüretan bazlı güçlü bir genel amaçlı yapıştırıcıdır.
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Apel Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, Üstün tutunma gücüne sahip poliüretan esaslı, ömürlük bir yapıştırıcıdır. Özellikle birbirine yapışması zor taş ve taş türevi malzemeler için geliştirilmiş olup; farklı türdeki materyalleri birbirine yapıştırma işlemlerinde kullanılır. Zorlu hava şartlarına ve dış mekan kullanımı için en uygun kimyasal yapıştırıcıların başında gelmektedir.

APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, sönümlenen jel teknolojisine sahip köpük formuyla yapı bileşenlerinin montaj uygulamalarında hız kazandırır. Güçlü tutunma özelliği sayesinde duvar yapımında kullanılan tuğla ve gaz beton malzemelerin kolayca yapışmasını sağlayan APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, ısı yalıtımında kullanılan XPS ile EPS levhalardan dekoratif amaçlı yapı bileşenlerine kadar çok geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

750 ml metal tüp ambalaj ile sektör profesyonellerinin beğenisine sunulan yeni APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, köpük tabancası ile birlikte kullanılıyor.

KULLANIM ALANLARI:

Yapıların ısı yalıtımında kullanılan polistren (XPS veya EPS) levhaların ve dekoratif amaçlı söve vb. yapı elemanlarının iç ve dış cephelere yapıştırılmasında, temelde perde duvar üzeri su yalıtımı uygulamalarında su yalıtım örtülerinin üzerine polistren levha yapıştırılmasında, minimum köpük genleşmesinin istenildiği uygulamalarda kullanılır. Kuru astar uygulamalarında, alçıpan / alçı lif levha yapıştırılması için uygundur. Taşıyıcı olmayan duvarların yapıştırılması için uygundur. Örneğin; hassas beton blokların (gaz beton, kireç-kum tuğla, alçı vb.) bölme duvar, perde duvar, zemin kat demir parmaklık, taş raf vb. uygulamaları, tek ısı yalıtım levhaları arasındaki boşlukları doldurur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı